Nabídky


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.

Petra Králová

Nikdy jsem s přítelem nepoznala příjemnější realitní makléřku než je paní Karolína.Přes všechny starosti, strasti a překážky se nám povedlo vyhrát v boji o dům našich snů. Karolíno trošku déle ale přeci jen velké srdečné díky za vše Petra Michal a Denča z KP

Pavel Horký

Karolina je nejlepší. Děkuji..

eva effenbergerová

Jednání p.Karolíny je na vysoké profesionální úrovni, v jednání je přímá a čestná, což je v naší době spíše vyjímkou. Pokud potřebujete prodat svou nemovitost, s důvěrou se na ní můžete obrátit.

Alzbeta Jungrova

Karoline bych se nebala sverit cokoliv. Je skvela! Diky

Ing. arch. Jan Kasl

Spolupracuji s paní Karolínou Sýkorovou několik let k naprosté spokojenosti. Mohu její servis doporučit ať k zajištění pronájmu stávající nemovitosti či při hledání vhodných nemovitostí k dalšímu využití.

František Jungr

Potřeboval jsem před náhlým odjezdem do zahraničí pronajmout svůj nově udělaný byt v Holešovicích - a Karolína vše zvládla během pár dnů a navíc se stará o můj byt i v průběhu pronájmu. Díky! Skvělá práce.

Laura Samb

Byla jsme překvapena, jak kvalitní služby a v jak krátkém čase nám Karolína poskytla při pronájmu narychlo uvolněného rodinného domu v Praze Újezdě. Mohu její služby doporučit každému!

Ilona Hlavatá

Slečnu Sýkorovou mi doporučila kamarádka ze základní školy, když jsme s manželem před 3-mi roky kupovali byt a něvěděli jsme na koho se obrátit. Vždy byla ochotná nám pomoci a poradit se vším co jsme potřebovali. Takže když jsme letos kupovali chalupu s jistotou jsme obrátili na sl. Sýkorovou, se kterou jsme již měli dobrou zkušenost. Opět jsme dobře udělali. Doufám, že i ostatní klienti jsou vždy tak spokojení jako my.

Markéta Havlíčková

S paní Sýkorovou jsem byla nesmírně spokojená. Je vstřícná, milá a ochotná. Zařídila vše, o nic jsem se nemusela starat a navíc mi pomohla s pár věcmi nad rámec své práce. Mohu jen doporučit. Karolíno, ještě jednou děkuji.

1