Spřátelené weby


V této sekci Vám doporučuji webové stránky mých přátel, klientů, případně firem, se kterými spolupracuji či jsem spolupracovala, nebo firem či živnostníků, se kterými jsem měla velmi dobrou zkušenost.

 

Mgr. Ivana Novotná (*1974 v Praze)

Je koučka, úžasná žena, která se zabývá životním a profesním koučováním a je v tom opravdu dobrá!

http://ivananovotna.cz

 

Realitní komora České republiky 

Realitní komora je profesionální sdružení odborníků, obchodníků a dalších specialistů, kteří působí na českém realitním trhu.

www.realitnikomora.cz

 

MgA. Hana Třeštíková (*1982 v Praze)
Od roku 2010 samostatně připravuje ve své produkci několik dokumentáních filmů a cyklů, věnuje se vývoji nových filmových projektů, dokumentární režii a produkuje pro režisérku Helenu Třeštíkovou a další autory.

http://www.produkcetrestikova.cz/   

 

Ing. arch. Jan Kasl (*1951 v Praze)
V Červnu 2006 opustil politiku a v roce 2007 se vrátil ke své původní profesi architekta.

http://www.bestdevelopment.cz/

 

Michal Hudák (*1987 ve Slaném u Kladna)
Webdesigner na volné noze, který se programování věnuje od 13 let a je tvůrcem těchto stránek.
 

http://www.hudym.com/

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.