PRONAJATO OV, 2+KK, 39 m2, částečně vybavený, krásné místo u parku Stromovka, 14.440,-- Kč/měs, k nastěhování ihned


Adresa:  Šmeralova
Město:  Praha 7
PSČ:  17000
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  14 440 Kč
Energetický průkaz:  G
Kauce:  28000
Plocha:  39 m2
zařízený:  částečně

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout nový byt v nově zrekonstruovaném domě, který se nachází v bezprostřední blízkosti parku Stromovka. Byt je v přízemí, orientovaný do předzahrádky. Byt je vybaven novou kuch. linkou, vestavěnou el. deskou, el. troubou a myčkou. V bytě ve veliká prostorná šatna a atyp. patro na spaní. Poloha bytu poskytuje excelentní spojení do centra města i na ostatní tranzit, a to autem i prostřednictvím MHD. V místě je kompletní infrastruktura a občanská vybavenost, restaurace, kavárny, obchody. Měsíční nájem již zahrnuje zálohy na služby které činí 440,-- Kč (pro 1 osobu) a vyúčtovávají se Zvlášť se k nájmu platí elektřina. Zálohová platba činí 1.500,-- Kč. Energie si nový nájemce převede na sebe. Nájemce tedy uhradí při podpisu smlouvy aktuální měsíční nájem a bezpečnostní kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Byt je připraven k nastěhování ihned. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • Dlažba
  • Kotel
Občanská vybavenost:
  • Cyklo stezky
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.