PRODÁNO OV, RD, 240 m2, stojící na pozemku o výměře 680 m2, v atraktivní části Říčan, velmi hezké, klidné místo, 6,290.000,-- Kč


Adresa:  Boženy Němcové
Město:  Říčany
PSČ:  25101
Region:  Praha- východ
Cena:  6 290 000 Kč
Energetický průkaz:  G
Plocha:  240 m2
Plocha pozemku:  361
Stáří objektu:  90 let
Typ domu:  patrový
Velikost zahrady:  

Popis:
Dovolujem si vám nabídnout dvoupodlažní prvorepublikový dům z roku 1928. Byl postaven jako dvougenerační samostatně stojící vila s dvěmi byty. Byty jsou řešeny - přízemí byt 2+1, v patře 3+1/2xB + terasa. Dům je podsklepený, postavený na rovinatém pozemku obdélníkového tvaru o výměře 680 m2. Dům je neobývaný, k rekonstrukci. Všechny sítě - voda, kanalizace, plyn jsou zavedeny. Navíc se na pozemku nachází studna. Dům stojí v atraktivní části Říčan, kousek od Říčanského lesa. Veškerá občanská vybavenost je v místě a v pěší dostupnosti (MŠ, ZŠ, pošta, obchody, restaurace, aj.). Na pozemku stojí dále dvě kůlny a garáž. Koupi je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné hypoteční poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • elektřina
  • kanalizace
  • plyn
  • veřejný vodovod
Občanská vybavenost:
  • Lesopark/Park
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace
Tato nabídka již není aktivní.

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.