PRODÁNO Rodinná vila od Ing. Arch. Ivana Kroupy z roku 1998, stojící na pozemku o výměře 760 m2, atraktivní bydlení v krásném místě 20 min. vlakem z centra Prahy, Černošice, 12.590.000,-- Kč


Adresa:  Jiráskova
Město:  Černošice
PSČ:  252 28
Region:  Praha - západ
Cena:  12 590 000 Kč
Energetický průkaz:  C
Plocha:  190 m2
Plocha pozemku:  760 m2
Stáří objektu:  20 let
Typ domu:  patrový
Velikost zahrady:  660 m2

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout prostorově bohatou a moderně řešenou rodinnou vilu o výměře 190 m2 stojící v klidné ulici, ve vilové čtvrti Černošic. Vstup rozčleňuje přízemí na dvě části, na hlavní obytný prostor s krbem, kuchyní - zůstává včetně vestavěných spotřebičů, skladem, technickou místností, vstupem do vinného sklepa, na který navazuje místnost ovládání aut. závlahy a velký sklep se záložní studnou, do první koupelny a do zimní zahrady a na vstup do samostatného apartmá. Dvě schodiště v domě pak propojují všechny prostory - dvě ložnice v patře, galérii a druhou koupelnu s výhledem prosklenou stěnou do zeleně. V interiéru jsou použity omítky, přiznané betonové stropy a konstrukční betonové příčky. Dřevěný deskový materiál podlahy přechází ve vestavěný nábytek - skříně, dělící příčky a lineární hranoly kuch. linky. Dle návrhu architekta je i samostatně stojící nábytek, který v domě zůstává. Objekt je vytápěn centrálně plynovým kotlem - v přízemí podlahovým topením, v patře pak radiátory. Dům plynule navazuje svým interiérem v zahradní terasu vpředu či atrium v zadních partiích pozemku. Už dnes vzrostlá zahrada s automatickou závlahou tvoří s domem kompaktní obytný prostor. Lokalita Černošic má veškerou občanskou vybavenost. Jsou zde mateřské školy, základní škola, dětská hřiště, lékaři, pošta, sportovní kluby, cyklostezka podél břehu řeky Berounky, ledová hala, restaurace, kavárny, obchody apod.. Lokalita má výbornou dopravní dostupnost do Prahy, jak autem tak MHD, vlakem do centra Prahy (20 min.) Koupi domu je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné hypoteční poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Energetická třída C.

Vybavení:
 • elektřina
 • Kotel
 • plyn
 • Terasa
 • veřejný vodovod
Občanská vybavenost:
 • Cyklo stezky
 • MHD
 • Nákupní centrum
 • obchod
 • Pošta
 • restaurace
 • Tenisové kurty

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.