Nabídky - VýměnyČinnost, kterou jsem se vždy odlišovala od ostatních realitní­ch makléřů bylo zajišťování­ VÝMĚN BYTU ( tuto činnost vykonávám od roku 1998).

V poslední době se na mne obracejí nejčastěji  klienti s žádostí o výměnu bytu v družstevním a osobním vlastnictví.

Pro klienty je tato forma nejrychlejší, finančně výhodná a hlavně mají možnost se opravdu přestěhovat do bytu či domu, který odpovídá jejich představám jako je  např.  typ domu, stav a vybavení bytu, kategorie, druh vytápění, ale i speciální požadavky - konkrétní ulice, výhled apod.
 

Nicméně i v této době zajišťuji výměny bytů všech druhů vlastnictví, jsem schopna zajistit i vícesměny (trojsměny, čtyřsměny) či pouze poradenství v této záležitosti. Je samozřejmostí že poradím jaké dokumenty jsou potřeba k výměně zajistit, nebo přímo veškerou dokumentaci související s výměnou vyřídím.
 

Výměnu jsem schopna zrealizovat a klienta přestěhovat přestěhovat do dvou měsíců.

 

Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat...

 

Mým cí­lem je naprostá spokojenost klientů, mým krédem PROFESIONALITA a SOLIDNOST.


                                                                                                                       DOMOV JE BLÍŽ NEŽ MYSLÍTE

 

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.