Nabídky - SprávaNa základě kladného ohlasu a spokojenosti stávajících klientů jsem se rozhodla rozšířit nabídku služeb o činnost SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

 

Nabízím služby pro Společenství vlastníků bytů, družstva, právnické i fyzické osoby např. dlouhodobě žijící v zahraničí nebo cizince vlastnící nemovitost v České republice.

 

Jsem schopna zajistit:


Evidenci domů, bytových a nebytových jednotek s tím související evidenci uživatelů bytů i nebytových prostor


Zajišťování dodávek služeb s tím spojených


Předpisy a kontroly plateb s tím související


Provádění ročního vyúčtování záloh na služby


Možnost zajištění účetnictví a daní týkající se domu


Vymáhání dlužných plateb


Revize a kontroly


Zajištění havarijní služby


Provádění pravidelné údržby a běžných oprav


Uzavírání smluv o nájmu, příp. o podnájmu bytových či nebytových prostor dle pokynů vlastníka

 

Jsem schopna se přizpůsobit vašim požadavkům a zajistit to, co budete opravdu potřebovat.

 

Mým cí­lem je naprostá spokojenost klientů, mým krédem PROFESIONALITA a SOLIDNOST.

DOMOV JE BLÍŽ NEŽ SI MYSLÍTE
 

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.