OV stavební pozemek o celkové výměře 1548 m2, Netvořice, 30 km od Prahy, v blízkosti Slapské přehrady, 2.960.000,-- Kč


Adresa:  Neveklovská
Město:  Netvořice
PSČ:  25744
Region:  Středočeský kraj
Cena:  2 960 000 Kč
Plocha:  1548 m2

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout stavební pozemek v obci Netvořice, okres Benešov, 5 km od Neveklova. Pozemek (vlastní pozemek 1200 m2 + příjezdová cesta 348 m2) se nachází na okraji obce a má čtvercový tvar. Na pozemku jsou v tuto chvíli pozůstatky ovocných dřevin a náletové dřeviny. Veškeré sítě - elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci je možné přivést z příjezdové komunikace. Přes stavební pozemek bude při koupi zřízeno věcné břemeno přístupu a chůze k vedlejšímu pozemku (není určet k zástavbě). Koupi pozemku je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • elektřina
  • kanalizace
  • veřejný vodovod
Občanská vybavenost:
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace
Tato nabídka již není aktivní.

Reference


Jan Marek

Dobrý den, paní Sýkorovou můžu jedině doporučit, jednání na úrovni a slušný. Moc vám děkuji!

Miloš Bílý

Dobrý den, rovněž bych se rád podělil o dosavadní zkušenost. Paní Sýkorová je rychlá v komunikaci, pohotová, férová a navíc velmi sympatická. Za mne opravdu velká pochvala ! ! ! Zatím jsme sice na začátku realizace koupě/prodeje bytu, ale domnívám se, že vše proběhne hladce. Mám rád lidi co umějí jednat, jsou akční a jsou profesionály ve svých oborech - paní Karolína Trojanová Sýkorová mezi ně rozhodně patří ! ! !

Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.