PRODÁNO OV RD 2+1, na pozemku 1.202 m2, Netvořice, 30 km od Prahy, v blízkosti Slapské přehrady, 4.150.000,-- Kč


Adresa:  Neveklovská
Město:  Netvořice
PSČ:  25744
Region:  Středočeský kraj
Cena:  4 150 000 Kč
Energetický průkaz:  G
Plocha:  642 m2 včetně dvora
Plocha pozemku:  1202 m2
Stáří objektu:  cca. 150 let
Typ domu:  přízemní
Velikost zahrady:  560 m2

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout rodinný dům v obci Netvořice, okres Benešov, 5 km od Neveklova. Přízemní stavba, která je v původním, ale udržovaném stavu je kombinací smíšeného zdiva - cihla/kámen a nachází se na okraji obce na mírně svažitém pozemku obdélníkového tvaru. Dům je řešený jako 2+1 s příslušenstvím s možností rozšíření obytných prostor vybudováním obytného podkroví. Do domu jsou přivedeny veškeré sítě ( elektřina 220/380, obecní vodovod (rok 2000), kanalizace (rok 2020) . Navíc je na dvoře i vlastní studna. Poslední rekonstrukce byla v domě prováděna v roce 1981 (rekonstrukce koupelny a wc a zahájena přístavba verandy s garáží a obytným patrem, která není dokončena). Stávající stav nicméně neodpovídá současným trendům a stavba bude vyžadovat rekonsktrukci. Na pozemku, který je oplocen, jsou další stavby a to kamenná stodola a drobné stavby jako králíkárny, přístřešky na dřevo a podobně. Dům je plně podsklepený prostornými, dobře udržovanými sklepy. K nastěhování je dům možné uvolnit po dohodě do měsíce. Koupi domu je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • elektřina
  • kanalizace
  • Kotel
  • veřejný vodovod
Občanská vybavenost:
  • Cyklo stezky
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace
Tato nabídka již není aktivní.

Reference


Jan Marek

Dobrý den, paní Sýkorovou můžu jedině doporučit, jednání na úrovni a slušný. Moc vám děkuji!

Miloš Bílý

Dobrý den, rovněž bych se rád podělil o dosavadní zkušenost. Paní Sýkorová je rychlá v komunikaci, pohotová, férová a navíc velmi sympatická. Za mne opravdu velká pochvala ! ! ! Zatím jsme sice na začátku realizace koupě/prodeje bytu, ale domnívám se, že vše proběhne hladce. Mám rád lidi co umějí jednat, jsou akční a jsou profesionály ve svých oborech - paní Karolína Trojanová Sýkorová mezi ně rozhodně patří ! ! !

Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.