PRONAJATO OV, 2+KK 51 m2, Praha 4 - NUSLE, nezařízený, krásné místo u parku Jizerka, 14.543,-- Kč včetně služeb/měs. + energie


Adresa:  Sdružení
Město:  Praha 4
PSČ:  14000
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  14 543 Kč
Energetický průkaz:  D
Kauce:  14000
Plocha:  51 m2
zařízený:  částečně

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout nový byt (12/2021) 2+KK v krásném místě v bezprostřední blízkosti parku Jizerka. Byt je částečně zařízený, vybavený ledničkou, pračkou, novou kuch.linkou se spotřebiči. Nachází se v 3NP s výhledem do zklidné ulice v cihlovém činžovním domě, který prošel kompletní rekonstrukcí včetně zateplení. Měsíční poplatky pro jednu osobu činí 543,-- Kč/ měs. Kauce je stanovena na výši jednoho měsíčního nájmu ( 14.000,-- Kč). Byt je vytápěn hybridním elektrickým topením, ohřev vody zajišťuje bojler. Energie budou převedeny na nového nájemce. Byt je k nastěhování začátkem listopadu 2022. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • Dlažba
Občanská vybavenost:
  • Cyklo stezky
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace

Reference


Jan Marek

Dobrý den, paní Sýkorovou můžu jedině doporučit, jednání na úrovni a slušný. Moc vám děkuji!

Miloš Bílý

Dobrý den, rovněž bych se rád podělil o dosavadní zkušenost. Paní Sýkorová je rychlá v komunikaci, pohotová, férová a navíc velmi sympatická. Za mne opravdu velká pochvala ! ! ! Zatím jsme sice na začátku realizace koupě/prodeje bytu, ale domnívám se, že vše proběhne hladce. Mám rád lidi co umějí jednat, jsou akční a jsou profesionály ve svých oborech - paní Karolína Trojanová Sýkorová mezi ně rozhodně patří ! ! !

Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.