PRODÁNO OV, 2+KK, panel, 43 m2, Praha 9 - Černý most, v původním stavu, udržovaný, čistý, krásný výhled, 4,190.000,-- Kč


Adresa:  Vašátkova
Město:  Praha 9
PSČ:  19800
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  4 190 000 Kč
Energetický průkaz:  C
Garáž:  NE
Patro:  11
Plocha:  43 m2
Stav :  původní stav
Typ budovy:  panel

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout byt o velikosti 2+KK, který se nachází v panelovém domě z roku 1987 v lokalitě sídliště Černý most - čtvrti, která se nachází v severovýchodní části Prahy. Jednotka, která je v původním stavu je umístěna v 11 patře se dvěmi výtahy se západní orientaci a výhledem do okolí. Vybavení bytu - koupelna se sprchovým koutem, wc zvlášť, na podlahách je PVC a koberce. Kuch. linka je vybavena elektrikým sporákem a digestoří. Dům, který je po komletní rekonstrukci z roku 2016 má nové rozvody vody a odpadů, měřiče vody, v celém domě jsou nová plastová okna, dům je zateplen. K bytu navíc patří sklepní koje. Měsíční poplatky činí 3.846,-- Kč (včetně fondu oprav ve výši 1.172,--Kč). Zvlášť se platí zálohy na energie. Byt je ideální investicí pro případný následný pronájem. Spojení do centra: pěší chůzí, nebo 1 st. BUS metro B Rajská zahrada. Občanská vybavenost: obchodní centrum Černý most, poliklinika, základní škola, mateřské školky, supermarkety, restaurace, IKEA, Hornbach apod. Koupi bytu je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • Výtah
Občanská vybavenost:
  • Cyklo stezky
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace
  • Tenisové kurty

Reference


Jan Marek

Dobrý den, paní Sýkorovou můžu jedině doporučit, jednání na úrovni a slušný. Moc vám děkuji!

Miloš Bílý

Dobrý den, rovněž bych se rád podělil o dosavadní zkušenost. Paní Sýkorová je rychlá v komunikaci, pohotová, férová a navíc velmi sympatická. Za mne opravdu velká pochvala ! ! ! Zatím jsme sice na začátku realizace koupě/prodeje bytu, ale domnívám se, že vše proběhne hladce. Mám rád lidi co umějí jednat, jsou akční a jsou profesionály ve svých oborech - paní Karolína Trojanová Sýkorová mezi ně rozhodně patří ! ! !

Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.