REZERVACE Chalupa před rekonstrukcí, hezké místo v blízkosti města Chýše a Lubenec, pozemek 688 m2, 1,370.000,-- Kč


Adresa:  Žďárek
Město:  Chýše
PSČ:  36453
Region:  Karlovarský kraj
Cena:  1 370 000 Kč
Energetický průkaz:  
Plocha:  
Plocha pozemku:  
Stáří objektu:  
Typ domu:  
Velikost zahrady:  

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout malý dům (stavba pro rodinnou rekreaci), který je před kompletní rekonstrukcí v obci Žďárek. Žďárek je malá vesnice, část města Chyše, v okrese Karlovy Vary. Dům se nachází kousek od návsi, kde stojí Kaple sv. Vavřince z druhé poloviny 19. Vesnice je malebná, klidná s rekonstruovanou návsí, kde je mimo krásný rybník. Dům (historicky chalupa) byla postavena před cca. 150 lety. Je částečně kamenná, s eternitovou střechou. Pozemek je převážně rovinatý, s výhledem do okolní zeleně. Sousedi jsou pouze se dvou stran. K domu patří dřevěná přístavba na auto s dílnou a dřevěný přístřešek na dřevo. Dům je napojený na obecní vodu a odpad je řešený septikem. Jedná se malý dům, nyní řešený jako 2+1 s možností vybudování obytného podkroví. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Koupi domu je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné hypoteční poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
Občanská vybavenost:

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.