PRODÁNO OV, 2+KK, 45m2, smíšená, Praha 4, Krč, klidné místo v bezprostřední blízkosti metra Budějovická, 4,490.000,-- Kč


Adresa:  U krčské vodárny
Město:  Praha 4
PSČ:  14000
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  4 490 000 Kč
Energetický průkaz:  C
Garáž:  NE
Patro:  1
Plocha:  45 m2
Stav :  po rekonstrukci
Typ budovy:  smíšená

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout byt v bytovém domě z roku cca. 1960. Dům je situovaný v klidné lokalitě pražské čtvrti Krč. Krč je pražskou čtvrtí orientovanou jižně od jejího centra. Dům, kde se byt nachází je smíšená, plně podsklepená devítipodlažní stavba, obdélníkového půdorysu s plochou střechou. Zdivo je cihelné, skelet pak panelový. Dům je napojen na veškeré sítě včetně plynu. V domě jsou dva výtahy. V domě proběhla kompletní rekonstrukce - výměna plastových oken, zateplení, nový rozvod elektřiny, rekonstrukce rozvodů plynu, výtahů, vymalování společných prostor, výměna odpadních a vodovodních stoupaček apod. Nabízený byt se nachází v 1 patře domu. Byt je po rekonstrukci z roku 2015, která spočívala v nové koupelně, WC a kuch. koutu, která má okno (nová kuch. linka, vestavená myčka, el. trouba, plynová vestavěná deska, nerez. lednice apod.). Chybí pouze zbroušení a nalakování bukových parket a výmalba. K dispozici zůstávají nové vestavěné skříně na míru a bezpečnostní dveře. K bytu náleží sklepní koje. Měsíční poplatky činí 2.474,-- Kč (pro 3 osoby včetně fondu oprav, který činí 310,-- Kč) SVJ není zatíženo žádným úvěrem. Lokalita nabízí velice dobrou dostupnost do centra – metro Budějovická 2min chůze, ZŠ 2 minuty, OC Budějovická 2 min, poliklinika 1 min. úřad MČ Praha 4 1 min., v okolí jsou kavárny, restaurace i malé obchody. Koupi je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné hypoteční poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • Výtah
Občanská vybavenost:
  • Cyklo stezky
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace
Tato nabídka již není aktivní.

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.