PRONAJATO OV, 2+KK/L, panel, 57 m2, Praha 5 - Zbraslav, po kompletní rekonstrukci, krásný výhled, 12.500,-- + 2.500,-- poplatky/měs


Adresa:  Tunelářů
Město:  Praha 5
PSČ:  15600
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  12 500 Kč
Energetický průkaz:  G
Kauce:  20000
Plocha:  57 m2
zařízený:  částečně zařízený

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout kompletně rekonstruovaný byt 2+KK/L v klidné části Prahy 5 - Zbraslav. Byt je vybavený novou kuchyňskou linkou, digestoří, horkovzdušnou troubou, indukční deskou, myčkou, nerezovou lednicí a pračkou.V koupelně je sprchový kout a wc. Na podlahách v celém bytě jsou vinylové podlahy, navíc je v bytě prostorná komora. Jednotka je umístěna v 5. patře s výtahem. Parkování je možné před domem. Měsíční poplatky pro jednu osobu činí 2.500,-- Kč/ měs. Kauce je stanovena na výši 20.000,-- Kč. Elektřina bude převedena na nového nájemce. Vytápění a ohřev teplé užitkové vody zajišťuje společná plynová kotelna. Záloha na tyto služby je již zahrnuta v poplatcích. Lokalita pražské Zbraslavi je velmi oblíbená zejména kvůli občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti, dostupnost metra - B - Anděl - 10 minut autem a 15 minut MHD. Je zde mnoho cyklostezek, sportovišť, v okolí jsou dva supermarkety.Byt je k nastěhování po dohodě.

Vybavení:
  • Dlažba
  • Výtah
Občanská vybavenost:
  • Cyklo stezky
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace
Tato nabídka již není aktivní.

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.