PRODÁNO OV, 3+KK/B, 79 m2, cihla, v bezprostřední blízkosti parku Grébovka, 9,690.000,-- Kč


Adresa:  Košická
Město:  Praha 10
PSČ:  10000
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  9 690 000 Kč
Energetický průkaz:  G
Garáž:  možnost parkovacího místa
Patro:  4
Plocha:  79 m2
Stav :  po rekonstrukci
Typ budovy:  cihla

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout byt v činžovním bytovém domě z cca. 40 let minulého století. Dům je situovaný v centru města na rozhraní Vršovic a Vinohrad v bezprostřední blízkosti Heroldových sadů a Vršovického zámečku. Dům, kde se byt nachází je zděná, plně podsklepená šestipodlažní stavba, obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou. Zdivo je cihelné. Dům je napojen na veškeré sítě včetně plynu. V nadzemních podlažích jsou vždy 3 byty na jednom podlaží. V domě je instalovaný nový výtah a proběhla zde rekonstrukce plynu, elektřiny a vody. Nabízený byt se nachází ve 4 patře domu. Je řešený jako 3+KK/B. Součástí bytu je i prostorný balkon (4,80 m2) s výhledem na panorama Prahy. Byt je po celkové rekonstrukci se špaletovými okny, má nové dřevěné podlahy, vestavěné skříně na míru, novou kuch. linku , která zůstává včetně vestavěných spotřebičů ( myčka, el. trouba, plyn. deska, digestroř), stejně tak i vestavěná postel na míru z bukového dřeva o velikosti 200x200 cm, která má prostorné úložné prostory. K dispozici je navíc technická místnost s prádelnou, koupelna s vanou, wc zvlášť. Součástí předsíně je půdní úložný prostor v podobě samostatného patra, který je po celé délce chodby a nepočítá se do podlahové plochy. K bytu dále náleží prostorný sklep o výměře 2,54 m2. Měsíční poplatky činí 2.025,-- Kč (pro 4 osoby včetně fondu oprav, který činí 389,-- Kč). Lokalita nabízí velice dobrou dostupnost do centra – metro A stanice Nám. Míru, TRAM do centra 2 min., ZŠ 2 minuty, OC Eden 10 minut, OC Flora 10 min., v okolí jsou kavárny, restaurace, obchody, park Grébovka 1 min.. Koupi je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné hypoteční poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Byt je k nastěhování ihned.

Vybavení:
  • Kotel
  • plyn
  • Výtah
Občanská vybavenost:
  • Bazén
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace
Tato nabídka již není aktivní.

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.