PRODÁNO OV, 1+KK, 22 m2, cihla, Praha 10 Strašnice,klidné místo v bezprostřední blízkosti metra Strašnická, 2,540.000,-- Kč


Adresa:  Za poštou
Město:  Praha 10
PSČ:  100000
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  2 540 000 Kč
Energetický průkaz:  G
Garáž:  NE
Patro:  2.
Plocha:  22 m2
Stav :  po rekonstrukci
Typ budovy:  cihla

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout malý, útulný byt o velikosti 1+KK, který se nachází v cihlovém domě z roku 1930 v lokalitě pražských Strašnic - čtvrti, která se nachází v širším centru Prahy. Jednotka, která je po rekonstrukci z roku 2010, je umístěna ve 2 patře bez výtahu s orientaci do zeleného vnitrobloku. V ceně bytu je zahrnuto i následující vybavení bezpečnostní dveře, kuch. linka včetně spotřebičů (el. dvouvařič, digestoř, el. trouba), pračka, lednice a dále pak barový stolek včetně židlí. Koupelna je vybavena vanou, WC zvlášť. Navíc je v bytě malá šatna. Na podlaze je pak plovoucí podlaha a vytápění bytu zajišťují WAW. Dům má nové rozvody vody a odpadů, měřiče vody a v celém domě jsou nová plastová okna. K bytu navíc patří prostorná sklepní koje. Měsíční poplatky činí 1.949,-- Kč (včetně fondu oprav ve výši 884,--Kč). Zvlášť se platí zálohy na energie. Byt je ideální investicí pro případný následný pronájem. Spojení do centra: pěší chůzí metro A Strašnická, TRAM metro A Flora. Občanská vybavenost: obchodní centrum Flora, poliklinika, základní škola, mateřské školky, supermarkety, restaurace, Vinohradská nemocnice apod. Koupi bytu je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • Dlažba
  • plyn
Občanská vybavenost:
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace
Tato nabídka již není aktivní.

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.