PRODÁNO OV, 3+KK, 60 m2, novostavba z roku 2012, Praha 5 Lochkov, malý bytový projekt umístěný v krásném místě, s dobrou dostupností do centra města, 6,180.000,-- Kč


Adresa:  U Sladovny
Město:  Praha 5
PSČ:  15400
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  6 180 000 Kč
Energetický průkaz:  B
Garáž:  
Patro:  2
Plocha:  60 m2
Stav :  novostavba
Typ budovy:  skeletová

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout byt, který se nachází v pražské části Lochkov, v ulici U Sladovny v rezidenčním projektu se 73 byty. V rámci tohoto projektu vznikly čtyři objekty, kdy tři z nich vznikly rekonstrukcí stávajících budov, čtvrtý dům je novostavbou. V tomto areálu se nachází loftové byty, které jsou vybudovány namístě Lochkovského pivovaru, který byl vybudován v 18. století. Nabízený byt s dispozicí 3+KK se nachází v 2 patře s výtahem dvoupatrové novostavby z roku 2012. Stávající vlastníci jsou prvními vlastníky, kteří jednotku koupili a začali užívat až v roce 2016. Byt je vybaven - novou kuch. linkou s vestavěnou myčkou, sklokeramickou deskou, digestoří a horkovzdušnou troubou. V celém bytě jsou kvalitní dřevěné podlahy. Koupelna je vybavena vanou a závěsným WC. Součástní jsou i francouzská okna, která jsou u každé místnosti, komora o výměře 1,7 m2 a sklepní koje o výměře 1,9 m2. Byt má centrální vytápění spojené s ohřevem vody. Měřáky na vodu i topení jsou samozřejmostí. Měsíční poplatky činí 2.797,-- Kč (včetně fondu oprav ve výši 358,--Kč). Lokalita je vyhledávána především rodinami s dětmi. Najdete zde Přírodní park Radotínsko-chuchelský háj a Lochkovský profil. V této lokalitě je pestrá nabídka služeb pro pohodlný život i výborná dopravní dostupnost. Autobusem se dostanete do sousedních čtvrtí jako jsou Slivenec či Radotín. Jízda autem vám zabere necelých 20 minut do centra Prahy. Stejně daleko trvá i cesta na letiště Václava Havla. V Lochkově je mateřská škola se dvěma třídami. Základní škola je ve Slivenci. V Lochkově se můžete kochat nádhernou přírodou a najdete zde i bohaté sportovní vyžití. Koupi bytu je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • Dlažba
  • Výtah
Občanská vybavenost:
  • Cyklo stezky
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace
  • Tenisové kurty
Tato nabídka již není aktivní.

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.