PRODÁNO Atypické 1+KK/B, 45 m2, novostavba na cihlovém domě, P-3 Vinohrady, 3 min. pěšky od mětra Flora, 5,250.000,-- Kč


Adresa:  Boleslavská
Město:  Praha 3
PSČ:  130000
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  5 250 000 Kč
Energetický průkaz:  G
Garáž:  po dohodě
Patro:  7
Plocha:  45 m2
Stav :  po rekonstrukci
Typ budovy:  cihla

Popis:
Dovolujeme se vám nabídnout moc hezký byt v krásné lokalitě pražských Vinohrad s orientací na jihozápad na Nám. Jiřího z Poděbrad. Byt se nachází v 7 patře 8 patrového domu s výtahem a jedná se o 10 let starou půdní vestavbu. Stávající vlastník provedl celkovou rekonstrukci bytu koncem roku 2018. Nyní je byt vybaven - novou kuch. linkou s vestavěnou myčkou, indukční deska a kondenzační digestoří, kombinovanou troubou s mikrovlnným ohřevem tj horkovzdušná trouba / mikrovlnka a současně i gril - vše zn. Whirlpool. Součástí kuchyně je i barový pult. Na podlaze jsou masivní dubové parkety a dlažba. Koupelna je vybavena skleněným sprchovým koutem a závěsným WC -vše včetně obkladů a dlažeb opět po rekonstrukci z konce roku 2018. Součástní bytu je i prostorný balkon (2 m2), šatna a technická místnost, kde je umístěn plynový kotel, zajišťující vytápění a ohřev vody., Plynový kotel je závěsný, kondenzační - dle nových norem v nejvyšší kvalitě. K bytu dále patří sklepní koje o výměře 4 m2. Měsíční poplatky činí 1.348,-- Kč ( včetně fondu oprav ve výši 503,--Kč). Byt je nyní tržně pronajatý za velmi atraktivní nájemné. Spojení do centra: pěší chůzí metro A Flora. Občanská vybavenost: obchodní centrum Atrium Flora, poliklinika, základní škola, mateřské školky, supermarket, atd. Koupi bytu je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
 • Dlažba
 • Kotel
 • plyn
 • Terasa
 • Výtah
Občanská vybavenost:
 • Lesopark/Park
 • MHD
 • Nákupní centrum
 • obchod
 • Pošta
 • restaurace
Tato nabídka již není aktivní.

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.