PRONAJATO OV, 1+KK/L, 26 m2, P-8 Troja, část. zařízené, hezké místo v zeleni, 9.000,-- Kč/měs + služby 1.000,-- Kč, k nastěhování ihned


Adresa:  Svidnická
Město:  Praha 8
PSČ:  18100
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  9 000 Kč
Energetický průkaz:  G
Kauce:  9000
Plocha:  26
zařízený:  částečně zařízený

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout hezké 1+KK/L s výhledem do zeleně, v klidném místě sídliště Bohnice. Byt je zařízený, vybaven mimo jiné lednicí, pračkou, částečným dalším vybavením jako je vestavěná skříň na míru, konferenční stůl, židle apod., nachází se ve 3. patře 7 patrového domu s výtahem a má velkou lodžii. Měsíční poplatky pro jednu osobu činí 1.000,-- Kč/ měs včetně vytápění. Kauce je stanovena na výši jednoho měsíčního nájmu. Elektřina bude převedena na nového nájemce. Dům, kde se byt nachází je po rekonstrukci. K nastěhování ihned.

Vybavení:
  • Výtah
Občanská vybavenost:
  • Cyklo stezky
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.