GARÁŽ, 15 m2, P- 4 Nusle, 5 min.pěšky od metra Vyšehrad a 10 min. od nákupního centra OC Arkády, 2.500,-- Kč


Adresa:  Na bitevní pláni
Město:  Praha 4
PSČ:  14000
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  2 500 Kč
Energetický průkaz:  G
Kauce:  2500
Plocha:  15 m2
zařízený:  

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout garáž o výměře 15 m2. Nachází se v komplexu 4 garáží na dvoře činžovního domu v bezprostřední blízkosti metra Vyšehrad, s možností příjezdu auta až před garáž. K nastěhování ihned. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
Občanská vybavenost:

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.