PRODÁNO OV, 2+1, cihla, 54 m2, krásné místo blízko centra, byt je prázdný, vyklizený, Kralupy nad Vltavou, 2,369.000,-- Kč


Adresa:  Dr. E. Beneše
Město:  Kralupy nad Vltavou
PSČ:  27801
Region:  Středočeský kraj
Cena:  2 369 000 Kč
Energetický průkaz:  G
Garáž:  NE
Patro:  1
Plocha:  61 m2
Stav :  původní
Typ budovy:  cihla

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout k prodeji zajímavě řešený byt s dispozici 2+1 v 1 patře cihlového domu v krásné a klidné části Lobeček města Kralupy nad Vltavou. Byt je orientován částečně do zeleného rondelu s funkcí odpočinkové zony a s výhledem do klidné ulice. Dům prošel rekonstrukcí - nové rozvody vody a kanalizace, střecha, nová plastová okna. Samotný byt je v původním stavu, určený k rekontrukci. Na podlahách v pokojích jsou původní velmi zachovalé bukové parkety, v předsíni a příslušenství pak poté původní dlažba - teraso a PVC v kuchyni. V bytě zůstává starší kuch. linka a kombi sporák. Koupelna je s vanou, WC zvlášť. Vytápění bytu je centrální, dálkové. Byt je prostorný a lze jej jednoduchou úpravou změnit na 3+KK. V celkové výměře 61 m2 je započítán i sklep o výměře 7 m2. Měsíční poplatky činí 2.149,-- Kč (včetně fondu oprav, který činí 813,-- Kč). Lokalita nabízí velice dobrou dostupnost do centra ZŠ a školky do 5 minut, v okolí jsou kavárna, lékárna, restaurace, obchody apod.. Koupi je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné hypoteční poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • Dlažba
Občanská vybavenost:
  • Bazén
  • Cyklo stezky
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.