PRONAJATO OV, 2+KK, 39 m2, částečně vybavený, krásné místo u parku Stromovka, 13.945,-- Kč/měs, k nastěhování ihned


Adresa:  Šmeralova
Město:  Praha 7
PSČ:  17000
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  13 945 Kč
Energetický průkaz:  G
Kauce:  27000
Plocha:  39 m2
zařízený:  částečně

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout nový byt v nově zrekonstruovaném domě, který se nachází v bezprostřední blízkosti parku Stromovka. Byt je v přízemí, orientovaný do předzahrádky. Byt je vybaven novou kuch. linkou, vestavěnou el. deskou, el. troubou a myčkou. V bytě ve veliká prostorná šatna a atyp. patro na spaní. Poloha bytu poskytuje excelentní spojení do centra města i na ostatní tranzit, a to autem i prostřednictvím MHD. V místě je kompletní infrastruktura a občanská vybavenost, restaurace, kavárny, obchody. Měsíční nájem již zahrnuje zálohy na služby které činí 445,-- Kč (pro 1 osobu) a vyúčtovávají se Zvlášť se k nájmu platí elektřina. Zálohová platba činí 1.600,-- Kč. Energie si nový nájemce převede na sebe. Nájemce tedy uhradí při podpisu smlouvy aktuální měsíční nájem a bezpečnostní kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Byt je připraven k nastěhování ihned. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • Dlažba
  • Kotel
Občanská vybavenost:
  • Cyklo stezky
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace
Tato nabídka již není aktivní.

Reference


Jan Marek

Dobrý den, paní Sýkorovou můžu jedině doporučit, jednání na úrovni a slušný. Moc vám děkuji!

Miloš Bílý

Dobrý den, rovněž bych se rád podělil o dosavadní zkušenost. Paní Sýkorová je rychlá v komunikaci, pohotová, férová a navíc velmi sympatická. Za mne opravdu velká pochvala ! ! ! Zatím jsme sice na začátku realizace koupě/prodeje bytu, ale domnívám se, že vše proběhne hladce. Mám rád lidi co umějí jednat, jsou akční a jsou profesionály ve svých oborech - paní Karolína Trojanová Sýkorová mezi ně rozhodně patří ! ! !

Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.