PRODÁNO OV, 1+1/L, 42 m2, panel, po částečné rekonsktrukci, P- 4 Opatov, v bezprostřední blízkosti Centrálního parku, 3,350.000,-- Kč


Adresa:  Křejpského
Město:  Praha 4
PSČ:  14900
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  3 350 000 Kč
Energetický průkaz:  
Garáž:  
Patro:  
Plocha:  
Stav :  
Typ budovy:  

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout velmi hezký byt 1+1/L. Panelový dům, kde se byt nachází je situovaný v krásné a velmi klidné lokalitě sídliště Opatov. Dům stojí v bezprostřední blízkosti Centrálního parku. Nabízený byt se nachází ve 9 patře 12 patrového domu s výtahem, s jižní orientací a velmi hezkým výhledem do okolní zeleně. Byt je po částečné rekonstrukci. Má novou kuch. linkou, nové rozvody elektřiny, plastová okna apod. Jádro je původní - umakartové s vanou a samostatným WC. Jedná se o typ bytu, který jde lehkou úpravou změnit na 2+KK. Lodžie má vstup z kuchyně výměru 3,24 m2. K bytu dále náleží prostorný sklep o výměře 1,40 m2. Dům, kde se byt nachází je po rekonstrukci, je zateplený s novými okny, vstupem, výtahem, zvonky, rozvody vody a odpadů apod. Lokalita nabízí dobrou dostupnost do centra – metro Opatov cca. 5min. pěšky, Centrální park před domem, supermarket Billa cca. 5 min. pěšky, v okolí jsou kavárny, restaurace i malé obchody. Měsíční poplatky činí 2.800,-- Kč (včetně 1.663,-- Kč fondu oprav). Energetická třída C. Koupi bytu je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • Výtah
Občanská vybavenost:
  • Bazén
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace
  • Tenisové kurty

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.