PRONAJATO OV, 2+KK/ balkon, 50 m2, novostavba z roku 2018, nezařízený,Libčice u Prahy, 10.000,-- Kč /měsíčně + poplatky + elektřina


Adresa:  Letecká
Město:  Libčice nad Vltavou
PSČ:  25266
Region:  Praha - západ
Cena:  10 000 Kč
Energetický průkaz:  B
Kauce:  11000
Plocha:  50 m2
zařízený:  částečně

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout krásný byt 2+KK (novostavba z roku 2018) s balkonem v nově postaveném rezidenčním projektu v klidné části Libčic nad Vltavou v dostupné pěší vzdálenosti od centra města. Je vybavený novou kuchyňskou linkou, myčkou nádobí, digestoří, horkovzdušnou troubou a sklokeramickou deskou. Nachází se ve 2 NP. K bytu dále náleží sklep a parkovací stání vedle domu. Měsíční poplatky pro jednu osobu činí 1.130,-- Kč/ měs. Kauce je stanovena na výši 11.000,-- Kč. Elektřina bude převedena na nového nájemce. Vytápění a ohřev teplé užitkové vody zajišťuje nový el. kotel v bytě. Lokalita Libčic nad Vltavou je velmi oblíbená zejména kvůli občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti, dostupnost do Prahy - 15 minut autem. Je zde mnoho cyklostezek, sportovišť a mnoho příležitostí na krásné procházky. Byt je připravený k nastěhování od 1.5.2021.

Vybavení:
  • Kotel
Občanská vybavenost:
  • Cyklo stezky
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace
Tato nabídka již není aktivní.

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.