REZERVACE OV, 1+KK, 26 m2, cihla, po rekonsktrukci, P-3 Žižkov, u parku Vítkov, 3.090.000,-- Kč


Adresa:  Jana Želivského
Město:  Praha 3
PSČ:  13000
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  3 090 000 Kč
Energetický průkaz:  G
Garáž:  
Patro:  5
Plocha:  26 m2
Stav :  po rekonstrukci
Typ budovy:  cihla

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout rekonstruovaný cihlový byt, který se nachází v bezprostřední blízkosti parku Vítkov na Žižkově. Byt je v 5 patře ze 6 pater cihlového domu s výtahem a má výměru 25,80 m2. Byt je vybaven: novou kuch. linkou, vestavěnou el. deskou, myčkou na nádobí, lednicí a multifunkční troubou, koupelna s vanou, wc dohromady. Na podlahách jsou dřevěná prkna a dlažba. Výhled je do uliční zástavby a na park Vítkov. Poloha bytu poskytuje excelentní spojení do centra města, pěší chůzí TRAM do centra, TRAM metro A Jana Želivského i na ostatní tranzit. V místě je kompletní infrastruktura a občanská vybavenost, restaurace, kavárny, obchody. Měsíční zálohy činí 1.934,-- Kč (pro 2 osoby, z toho je 1.074,-- fond oprav). Zvlášť se k nájmu platí elektřina a plyn, které jsou placeny zálohovou platbou ve výši 350,-- Kč/měs. elektřina a 550,-- Kč/měs. plyn. Byt je ideální investicí pro případný následný pronájem. Koupi bytu je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Byt je připraven k nastěhování. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • Dlažba
  • plyn
Občanská vybavenost:
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.