Atypické 1+KK, 49 m2, cihla, nezařízené, P-10 Vršovice, 3 min. pěšky z nákupního centra Eden, 12.500,-- Kč /měsíčně vč. poplatků a energií k nastěhování po dohodě od 1.3.2020


Adresa:  Bělocerkevská
Město:  Praha 10
PSČ:  10000
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  12 500 Kč
Energetický průkaz:  C
Kauce:  12500
Plocha:  49 m2
zařízený:  částečně zařízený

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout hezký byt (původně 2+KK), který se nachází v posledním patře s výtahem v cihlovém, nově rekonstruovaném činžovním domě. Byt je částečně zařízený (kuch. linka, rozkládací pohovka, pračka, lednice, jídelní stůl, vestavěné skříně v předsíni). V nájemném jsou již zahrnuty měsíční poplatky pro jednu osobu včetně zálohy na topení a záloh na plyn a elektřinu. Kauce je stanovena na výši jednoho měsíčního nájmu. Byt je čistý, připravený k nastěhování od 1.3.2021.

Vybavení:
  • plyn
  • Výtah
Občanská vybavenost:
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.