OV, 1+KK 38 m2, Praha 4 - NUSLE, nezařízený, krásné místo u parku Jizerka, 10.643,-- Kč včetně služeb/měs. + energie


Adresa:  Sdružení
Město:  Praha 4
PSČ:  14000
Region:  Hlavní město Praha
Cena:  10 643 Kč
Energetický průkaz:  D
Kauce:  8000
Plocha:  38
zařízený:  NE

Popis:
Dovolujeme si vám nabídnout 1+KK v krásném místě v bezprostřední blízkosti parku Jizerka. Byt je nezařízený. Nachází se v 4NP s výhledem do zahrady v cihlovém činžovním domě, který prošel kompletní rekonstrukcí včetně zateplení. Měsíční poplatky pro jednu osobu činí 643,-- Kč/ měs. Kauce je stanovena na výši jednoho měsíčního nájmu. Energie budou převedeny na nového nájemce. Byt je vytápěn topením WAW, ohřev vody zajišťuje bojler. Byt je k nastěhování od 1.11.2020.

Vybavení:
Občanská vybavenost:
  • Lesopark/Park
  • MHD
  • Nákupní centrum
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.