PRODÁNO RD 110m2, po částečné rekonsktrukci, na pozemku 246 m2, Černošice, klidné místo blízko nádraží, 3,150.000,-- Kč


Adresa:  Ke hřišti
Město:  Černošice
PSČ:  25228
Region:  Praha-západ
Cena:  3 150 000 Kč
Energetický průkaz:  G
Plocha:  110 m2
Plocha pozemku:  246m2
Stáří objektu:  100 let
Typ domu:  přízemní
Velikost zahrady:  100m2

Popis:
Dnešní město Černošice tvoří několik historických obcí a osad - Horní Černošice, Dolní Mokropsy a Vráž. První zmínka o Mokropsech se váže k roku 1088. Dům, který nabízíme je cca. 100 let starý a nachází se v blízkosti vlakového nádraží. To skýtá možnost naprosto jedinečného dopravního spojení (např. do Prahy). Nemovitost je vhodná pro zájemce, který hledá bydlení v centru obce, ale zároveň v klidu a blízkosti řeky. Dům prochází kompletní rekonstrukcí (nová eurookna, částečné zateplení, podlahy, rozvody vody a kanalizace apod.), která není dokončena, ale vlastnímu bydlení to nevadí. V současnosti je dům řešený jako 5+1 s verandou a podkrovím - stávající řešení je možné rozšířit o další dva podkrovní pokoje. Objekt je částečně podsklepený (sklep o výměře 12 m2) a stojí na malém, rovinatém pozemku. Dům je připojený na obecní vodovod a obecní kanalizaci, ale v dispozici je rovněž vlastní kopaná studna. Na patě pozemku (v příjezdové komunikaci) je přípojka plynu -projekt na zřízení plynové přípojky je vypracován. V tuto chvíli je dům vytápěn elektrickým kotlem v kombinaci s krbem, ale je možnost jej nahradit kotlem na pevná paliva. Dům je vyklizený. K domu náleží přístavky (kolna apod., elektřina 220/380). Pozemek je oplocen se vzrostlými dřevinami. V obci se nachází obecní úřad, pošta, policie, zdravotní středisko, lékárna, mateřská škola, základní škola, dům s pečovatelskou službou, kulturní dům, knihovna s informačním centrem, tělocvična, fotbalové hřiště, veřejné koupaliště a tenisové kurty. Černošice jsou pro svou snadnou dostupnost z Prahy a pro svou polohu u řeky Berounky atraktivní a tradičně vyhledávanou oblastí pro chataře, vodáky, turisty a cykloturisty. Koupi domu je možné financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám zajistíme v rychlém a efektivním procesu bez zbytečné administrativy a běhání po bankách. Nabízíme komplexní bezplatné hypoteční poradenství a servis. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení:
  • Dlažba
  • elektřina
  • kanalizace
  • Kotel
  • plyn
  • veřejný vodovod
Občanská vybavenost:
  • obchod
  • Pošta
  • restaurace
  • Tenisové kurty
Tato nabídka již není aktivní.

Reference


Martina Pecová

Paní Sýkorovou mohu jen vřele doporučit. Její nejen profesionální přístup, ale i srdečnost, energie, rychlost, mi pomohly k prodeji bytu a následné koupi domu. Již je to skoro rok a nevyskytly se žádné problémy. Všechny smlouvy pečlivě zkontrolovány, připraveny. Podmínky řečeny dopředu a vše dodrženo. Přímé a férové jednání. Pro mě naprostá spokojenost. Takových lidí je jak šafránu. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů.

Lucie Brychtová

Ráda bych, touto cestou, poděkovala paní Karolíně za její profesionálně - lidský přístup, plný pozitivní energie a humoru. Během zprostředkování pronájmu bytu, proběhlo vše naprosto hladce. Vše, co bylo inzerováno a dohodnuto, bylo splněno. Paní Karolínu mohu jen a jen doporučit!

Marie Louková

Paní Sýkorovou mohu jen doporučit, dlouho jsem se nesetkala s tak schopnou, vstřícnou a milou makléřkou, jako je ona. Vše co nám na začátku slíbila dodržela a my se přestěhovali do domečku, který jsme si vysnili. Ještě jednou moc děkujeme Karolíno a přejeme hodně štěstí v další práci.